Twórz biznes
społecznie
odpowiedzialny.

Powiększasz zespół? Masz dużo zadań do wykonania w firmie, a mało rąk do pracy? Skorzystaj z możliwości Centrum Integracji Społecznej.

Na czym polega program?
Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej odbudowują i wzmacniają swój potencjał, żeby powrócić na rynek pracy. Program reintegracji realizuje się w dwóch aspektach:
Zawodowej,
czyli zajęć praktycznych w zakładach pracy
- to może być Twoja firma,
Społecznej,
czyli cyklowi warsztatów ze specjalistami oraz konsultacjami z pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym czy psychologiem
- tym zajmiemy się my
Korzyści dla Twojej firmy
1.

W ramach programu Centrum Integracji Społecznej możesz zatrudnić przeszkoloną osobę na stanowiskach: biurowych, porządkowych, gospodarczych, z zakresu pomocy kuchennej czy opieki.

2.

Przed zatrudnieniem Uczestnika możesz skorzystać z okresu zajęć praktycznych Centrum Integracji Społecznej i przetestować kompetencje Uczestnika w ramach „okresu próbnego” – bezpłatnie lub za ustaloną odpłatnością (w zależności od kompetencji).

3.

Za udział w Centrum Integracji Społecznej Uczestnik (Twój nowy współpracownik) otrzymuje świadczenie integracyjne w wysokości 120% zasiłku dla bezrobotnych wypłacane ze środków Funduszu Pracy. Centrum pokrywa opłaty wynikające z ubezpieczenia Uczestnika, a jego udział w CIS może być realizowany nawet przez 24 miesiące. Przez cały ten czas zapewniamy wsparcie specjalistów, którzy pomogą w zaklimatyzowaniu się nowej osoby w Twoim zespole.

4.

Twoja firma otrzymuje osobę do realizacji zadań w przedsiębiorstwie, a Ty nie ponosisz kosztów wynagrodzenia ani ubezpieczeń. Za to pomagasz komuś znaleźć swoje miejsce na rynku pracy i poprawić poziom życia.

5.

Po pomyślnym ukończeniu programu Uczestnik może stać się Twoim pracownikiem na stałe. W wielu przypadkach wielomiesięczna współpraca prowadzi do zbudowania zaufania, zrozumienia procesów w firmie i energii w zespole. Uczestnik staje się jego częścią ze wszystkimi potrzebnymi do pracy umiejętnościami.

pamiętaj, że
Możesz się przyczynić do realnej zmiany społeczno-zawodowej konkretnego człowieka!
Czy to nie piękne?
Współpraca

Możliwości współpracy z Centrum jest nieskończenie wiele. Działamy z osobami indywidualnymi, reprezentantami firm czy jednostek samorządu lub organizacji pozarządowej. Do każdego pracodawcy podchodzimy indywidualnie, szukamy najlepszej opcji dla konkretnego biznesu.

Masz pytania? Super, to znaczy, że jesteś zainteresowany_a!
Odezwij się do nas –
o wszystkim Ci opowiemy.

Centrum Integracji Społecznej
ul. Krowoderska 22/5, Kraków
+48 530 999 047
+48 505 123 034
cis@przestrzenrozwoju.org

    Formularz kontaktowy
    Imię i nazwisko *
    E-mail *
    Wiadomość *