Dla Firm

Oferta szczegółowa dla firm

 

Oferujemy profesjonalne szkolenia na zamówienie dla pracowników, zespołów i kadry zarządzającej małych i średnich firm oraz organizacji wsparcia społecznego i instytucji kultury. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my stworzymy szkolenie, które poprawi jakość pracy Twojego zespołu, a pracownikom zapewni satysfakcję z wykonywanych zadań. To jeden z najlepszych sposobów na inwestowanie w rozwój organizacji oraz biznesu.

Zapraszamy również do zapoznania się z gotową ofertą szkoleń opracowanych z myślą o pracownikach, zespołach oraz kadrze zarządzającej. Warsztaty oferujemy osobom oraz organizacjom nastawionym na własny rozwój oraz wzrost kwalifikacji i umiejętności zawodowych członków zespołów.

Ceny naszych szkoleń są atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do wyceny firm szkoleniowych, ponieważ jako Fundacja staramy się o pozyskanie dofinansowania naszej działalności szkoleniowej. Ponadto stali Klienci zawsze mogą liczyć na dodatkowe promocje.

 

Przedstawiamy listę rekomendowanych szkoleń:

ROZWÓJ PRACOWNIKA

„Jak mogę pomóc?” – warsztat budowania kontaktu i relacji w komunikacji z Klientem w obszarze działań doradczych, pomocy i wsparcia.

„W kierunku drugiego, czyli o sztuce pomagania” – warsztat budowania relacji opartej na zaufaniu w kontakcie z Klientem.

 

ROZWÓJ ZESPOŁU

„Stresoodporni” – warsztat rozwijający odporność psychologiczną i inteligencję emocjonalną oraz umiejętność radzenia sobie z presją, napięciem i stresem.

„Trening konstruktywnego myślenia“ – warsztat rozwijający umiejętności planowania, porządkowania informacji i kreatywnego myślenia.

„Psychologiczne BHP” – warsztat przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

 

ROZWÓJ KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

„Bądź usłyszany i usłysz innych“ – warsztat rozwijający kompetencje leaderskie i menedżerskie w obszarze komunikacji i integracji zespołu.

„Delegowanie, kontraktowanie i monitorowanie zadań po mistrzowsku“– warsztat rozwijający kompetencje leaderskie i menedżerskie w obszarze efektywności pracy i zarządzania zespołem.

„Budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania w zespole” – warsztat rozwijający kompetencje leaderskie i menedżerskie w obszarze przywództwa i budowania zespołów

 

Szczegółowy program szkoleń możemy udostępnić zainteresowanym Pracodawcom po kontakcie mailowym z Fundacją.

Poza rekomendowaną ofertą do wyboru, oferujemy również możliwość zorganizowania szkolenia z aktualnie realizowanej oferty warsztatów dostępnych na naszej stronie internetowej.

Proponujemy również opracowanie oferty warsztatowej dedykowanej pod indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości organizacji lub firm. Polecamy szkolenia m.in  z zakresu komunikacji, motywacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, tworzenia programów wsparcia Klientów oraz zarządzania zespołem i relacjami.

MASZ WYBÓR – DOKONAJ WŁAŚCIWEGO!

Zapraszamy

[email protected]