Coaching indywidualny

Coaching wspiera klienta w dokonywaniu zamierzonych zmian, motywuje do przyjrzenia się trudnościom i radzenia sobie z przeszkodami stojącymi na drodze do realizacji wyznaczonego celu. Jest to narzędzie pozwalające poprzez rozwój potencjału i wewnętrznych zasobów na prowadzenie świadomego i satysfakcjonującego życia.

Proces coachingowy trwa kilka lub kilkanaście sesji – spotkania odbywają się według ustalonego indywidualnie harmonogramu. Sesje odbywają się w siedzibie Fundacji Przestrzeń Rozwoju przy ul. Paulińskiej 3/5 w Krakowie lub przez skype.

Spotkania coachingowe prowadzą Patryk Lange i Agnieszka Matera.

 

Zakres coachingu prowadzonego przez Patryka Lange:

Coaching indywidualny i zespołowy w podejściu opartym na uważności i potencjale (Mindfulness and Potential Based Approach). Ten rodzaj pracy z ludźmi opiera się na tworzeniu przestrzeni, w której klient w relacji z coachem rozwija umiejętność wglądu w naturę swoich wyzwań, poszukując w nich potencjału, który przynosi transformację i rozwój. W każdej, nawet trudnej sytuacji tkwi ziarno nowego, lepszego sposobu funkcjonowania. Wystarczy je zidentyfikować i odkryć warunki, które spowodują transformację i rozwój.

Uważność (mindfulness) jest w tym przypadku umiejętnością niezbędną do poszerzenia doświadczenia siebie. Widząc i wiedząc o sobie więcej, przy odpowiedniej dozie życzliwości dla siebie, spontanicznie znajdujemy optymalne rozwiązania dla naszych wyzwań, problemów lub sposoby na realizację marzeń i celów.

 

Zapraszamy Cię do współpracy z Patrykiem jeżeli:
  • chcesz pogłębić relację ze sobą a wraz z nią swoja asertywność i pewność siebie,
  • potrzebujesz lepiej zrozumieć sytuację, w której się znalazłaś/znalazłeś i poszukać optymalnego rozwiązania na jej poprawę,
  • dręczy Cię stres, masz tego dość i chcesz zwiększyć swoje zadowolenie z życia,
  • chcesz zmienić coś ważnego dla siebie, lecz pomimo prób nie udaje Ci się osiągnąć tej zmiany,
  • chcesz zmienić coś w swojej zawodowej sytuacji, jednak nie bardzo wiesz, w którą stronę chcesz zmierzać,
  • czujesz, że rozwijanie uważności, życzliwości i współczucia (mindfulness, kindness & compassion) to kolejny krok na Twojej drodze.

 

Zakres coachingu prowadzonego przez Agnieszkę Materę:

Słowo coaching pochodzi od nazwy węgierskiego miasteczka, w którym produkowano powozy. Coaching to narzędzie, które pomaga dostać się z miejsca, gdzie jesteś teraz, do tego, gdzie chcesz być. To Ty prowadzisz swój powóz; ja siedzę obok i towarzyszę Ci, obserwując, czy zmierzasz do obranego przez Ciebie celu.

 

Zapraszamy Cię do współpracy z Agnieszką jeśli chcesz:
  • zbudować zdrowe poczucie własnej wartości,
  • wprowadzić więcej uważności i równowagi do różnych obszarów swojego życia,
  • rozwijać się zawodowo w zgodzie z Twoimi talentami i wartościami,
  • jeśli jesteś aktywistą/aktywistką, pracujesz w ngo – skutecznie i z radością realizować działania społeczne, nie zapominając o swoich potrzebach.

 

Co będzie się działo podczas procesu coachingowego?

Wspólnie przyjrzymy się temu, gdzie jesteś teraz i temu, gdzie pragniesz się znaleźć. Następnie wytyczysz drogę do Twojego celu i określisz kroki, jakie Cię do niego doprowadzą. Na każdym etapie otrzymasz moją uważność, wsparcie, empatię, inspirujące pytania. Kiedy pojawią się przeciwności, pomogę Ci spojrzeć na nie w twórczy sposób i przemienić je w szanse. Jeśli jesteś osobą wierzącą i jest to dla Ciebie źródłem siły i inspiracji, to do naszych rozmów możemy włączyć aspekt duchowy.

Sesje coachingowe z Agnieszką odbywają się przez skype i trwają po ok. 60 minut.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia na coaching przyjmujemy drogą mailową na adres: [email protected]