• Masz w swoim doświadczeniu pierwsze sukcesy na sali szkoleniowej i czujesz, że to jest droga, którą chcesz dalej podążać?
  • Ukończyłaś/ukończyłeś szkolenie trenerskie i zastanawiasz się gdzie i jak zacząć praktykować?
  • Masz zarówno profesjonalne przygotowanie jak i kilka doświadczeń, ale wciąż brakuje Ci pewności, że to wystarczające, by pracować w roli trenera?

Jeśli na któreś z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to zapraszamy Cię do programu ROZWOJOWNIA.

ROZWOJOWNIA to program, którego celem jest stworzenie przestrzeni rozwoju dla osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a do tej pory jeszcze nie miały ku temu zbyt wielu okazji. W ramach udziału w programie zapewniamy obsługę organizacyjną, rekrutację uczestników, promocję wydarzenia i co najważniejsze, wsparcie merytoryczne. Co ono obejmuje? Konsultację Twojego programu, podczas której wspólnie rozbudzamy i rozwiewamy wątpliwości J oraz udział doświadczonego trenera z Fundacji w Twoim warsztacie czy szkoleniu, w roli obserwatora, który po jego zakończeniu udzieli Ci informacji zwrotnej.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w programie, napisz do nas: [email protected]

Zanim to zrobisz, zastanów się:

  • Jaki jest Twój pomysł na warsztat czy szkolenie, jakim tematem chcesz się zająć?
  • Jak ten temat wpisuje się w misję Fundacji?
  • Jaka jest Twoja gotowość do pracy z naszym opiekunem projektu, gotowość do przyjęcia informacji zwrotnej zarówno w trakcie przygotowywania warsztatu jak i po jego przeprowadzeniu?

To będą główne tematy naszej rozmowy wstępnej, która będzie decydowała, czy fragment Twojej drogi rozwoju w roli trenera przejdziemy razem.

Opiekunem programu Rozwojownia jest do Magdaleny Pęcak, która skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu Twojego zgłoszenia.

Liczba miejsc w programie jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo wyboru osób, które wezmą udział w programie.