Siła w spójności – o budowaniu współpracującego zespołu

21 listopada 2023

Forma zajęć: stacjonarne

Prowadzi: Aneta Fudała

Warsztat jest skierowany do osób pracujących w systemie edukacji, którym zależy na jakości współpracy w zespole oraz dla których ważna jest atmosfera zachęcająca do tworzenia nowych projektów edukacyjnych, umożliwiająca  angażowanie w swoje pomysły innych współpracowników, rodziców oraz uczniów. Ideą przewodnią warsztatu jest poznanie sposobów efektywnego współdziałania oraz tworzenia zespołów uczących się, będących kluczem w pracy nauczycieli jak również rozwoju szkoły.

Szczególnie do uczestnictwa w warsztacie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, przed którymi stoją wyzwania dostosowania się do zmian strukturalnych, programowych, w tym wdrażania edukacji włączającej.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy podczas którego uczestnicy będą mogli wymienić doświadczenia dotyczące procesu integracji. Poznają zasady wspierającej komunikacji interpersonalnej, możliwe blokady komunikacyjne oraz metody i techniki przydatne do budowania efektywnych i współpracujących zespołów.

 

PROWADZĄCA:

Aneta Fudała

Psycholog, psychoterapeuta, trener, koordynatorka zespołu, redaktorka psychologicznego newslettera. Posiada certyfikat pracy metodą treningu grupowego, a także szkolenie z zakresu systemowej pracy z rodziną. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa m.in. w szkole. W ramach pracy trenerskiej przeprowadziła liczne warsztaty dla klas oraz dla nauczycieli w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Były to warsztaty m.in. z zakresu budowania zgranej klasy, technik skutecznego uczenia się, planowania swojego rozwoju, przeciwdziałania przemocy, pracy z uczniem agresywnym.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania: 4 godziny dydaktyczne
Termin: 21 listopada 2023 r. (wtorek) w godz. 14:30 – 17.45 (z przerwą)
Miejsce:  Kaszów 185, 32-060 Liszki (sala warsztatowa na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kaszowie)

Forma: stacjonarny
Liczba uczestników: maks. 15 osób


Zapewniamy drobny poczęstunek oraz kawę, herbatę, zimny napój.

 

REKRUTACJA I ZAPISY 
  1. Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących w systemie edukacji, w tym szczególnie dla zespołów nauczycieli. 
  2. Warunkiem rezerwacji miejsca jest kontakt telefoniczny z Dyrektorem Rozwojowego Uniwersytetu Ludowego w celu zapisania się na listę osób chętnych do zakwalifikowania na warsztat pod numerem telefonu 505 123 034.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y  zapraszam do kontaktu. Decyduje kolejność zgłoszeń

 

ODPŁATNOŚĆ: BEZPŁATNE

Warsztat jest zorganizowany  w ramach projektu pn. „Rozwojowy Uniwersytet Ludowy – szkoła życia społecznego” realizowanego od 1 lipca 2023 roku do 31 grudnia 2025.


Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – w ramach #PWRUL. Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Więcej o projekcie można dowiedzieć się na fanpage