Inteligencja emocjonalna w biznesie

9 października 2021

Forma zajęć: warsztat w sali

Prowadzi: Marta Kijanko

Inteligencja emocjonalna, inaczej EQ (ang. emotional quotient, EQ; emotional intelligence, EI), to kompetencje osobiste w rozumieniu zdolności rozpoznawania stanów emocjonalnych własnych oraz innych osób, jak też zdolności używania własnych emocji i radzenia sobie ze stanami emocjonalnymi innych osób. Emocje towarzyszą nam codziennie, niezależnie od roli zawodowej i życiowej. Uwzględnianie emocji i zjawisk psychologicznych pomaga w osiąganiu skuteczności i efektywności w pracy oraz dobrych relacji w życiu osobistym. Szkolenie koncentruje się na racjonalnych metodach zarządzania emocjami własnymi i innych osób w sytuacjach zawodowych.

W jakim stopniu inteligencja emocjonalna jest potrzebna w biznesie? Dlaczego liderzy o wysokim współczynniku EQ są wyżej oceniani przez swoich współpracowników i jak to się dzieje, że osiągają lepsze wyniki? Na czym polega ich sukces? I wreszcie jak rozwijać kompetencję inteligencji emocjonalnej na zawodowej płaszczyźnie?

Będzie mi bardzo miło spotkać się z Tobą na tym warsztacie. Bardzo lubię temat poszerzania samoświadomości emocjonalnej, bo wierzę, że pozwala ona na bliskie spotkania nie tylko z otoczeniem, ale przede wszystkim ze sobą. Jestem ogromnie ciekawa, dokąd zaprowadzi nas ta wspólna podróż.

 

Dla kogo jest ten warsztat?

Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla menedżerów, którym zależy na efektywnym pełnieniu roli lidera, jak i dla wszystkich osób, dla których ważne jest zwiększenie komfortu i skuteczności zachowania we współpracy z ludźmi.

 

Korzyści dla Uczestnika/Uczestniczki:
  • Dowiesz się, co konkretnie kryje się pod hasłem „inteligencja emocjonalna”,
  • Przekonasz się, że inteligencję emocjonalną można w sobie rozwijać,
  • Udoskonalisz umiejętności zarządzania własnymi emocjami,
  • Przećwiczysz wykrywanie wzorców myślowych powodujących powstawanie negatywnych emocji,
  • Potrenujesz korzystanie z empatii wobec innych osób,
  • Wzmocnisz swoją skuteczność zachowania się w sytuacji, gdy inne osoby ulegają intensywnym emocjom, zwłaszcza negatywnym,
  • Otrzymasz workbook do pracy własnej.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania: 7 godzin
Termin: 9 października 2021 r. (sobota) w godz. 10:00-17:00
Miejsce: ul. Paulińska 3 lok.5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 10 osób

 

Koszt: 175 zł

Udział w warsztatach jest dofinansowany. Warsztat współfinansowany przez State Street.

Warsztat realizowany w ramach Akademii Lidera. Zapisując się na warsztaty akceptujesz Regulamin warsztatów.