„Być sobą w całości” – gestaltowski warsztat rozwoju osobistego

20 listopada 2021

Forma zajęć: warsztat w sali

Celem warsztatu jest rozwój i poszerzenie świadomości samego siebie w aspekcie ciała, emocji, umysłu i otoczenia. Stworzenie szansy, by dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. W życzliwej atmosferze będziesz miał/a okazję przyjrzeć się sobie, używając werbalnych i niewerbalnych sposobów wyrażania. Uczestnictwo w zajęciach będzie okazją do zadania sobie pytania, na ile zachowuję się nawykowo, na ile natomiast tak, jak tego naprawdę chcę – autentycznie.

Zapraszam na spotkanie, podczas którego zostanie przybliżona metoda Gestalt, która koncentruje się na poszerzaniu świadomości i dążeniu do stania się w pełni sobą – nie odrzucając, tylko włączając różne części swojego ja w obszar świadomości. Byciu w zgodzie ze sobą w całości. Ze wszystkimi swymi myślami, uczuciami, potrzebami.

Do kogo skierowany jest warsztat:

Warsztat skierowany jest do kobiet i mężczyzn niezależnie od poglądów i doświadczenia. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną zwolnić, zatrzymać się i głębiej spojrzeć w Siebie, poczuć siebie bardziej. Pod wpływem bogactwa takiego spotkania można poczuć się też bliżej innych i świata oraz pełniej odczuwać obecność w TU i TERAZ.

 

Korzyści dla uczestników:
  • wsparcie w swobodniejszym wypowiadaniu się, wyrażaniu swoich uczuć i pragnień,
  • zwiększenie umiejętności twórczego myślenia i działania oraz współdziałania,
  • polepszenie jakości kontaktu ze sobą i z innymi.

 

Zajęcia prowadzone będą w taki sposób, aby stworzyć przestrzeń do autentycznego spotkania w Tu i Teraz. Akcent położony zostanie przede wszystkim na świadomość. Forma warsztatu oparta jest o doświadczenie. Podczas zajęć będą wykorzystywane inspirujące techniki swobodnej ekspresji twórczej m.in. praca z baśnią, metaforą i wizualizacją.

 

Informacje organizacyjne:

Na zajęcia proszę zabrać wygodny, luźny strój, karimatę oraz koc.

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 20 listopada 2021 r., sobota w godz. 10.00-18.30 (w tym 1,5 h przerwy obiadowej)
Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 10 osób

 

Odpłatność: 175 zł

Warsztat prowadzony w ramach Strefy Rozwoju. Zapisując się na warsztaty akceptujesz ich Regulamin.