autoterapia

Autoterapia – metody i techniki do pracy ze sobą

2 kwietnia 2022

Forma zajęć: stacjonarne

Prowadzi: Marta Kijanko

Czy dialog ze sobą może leczyć? Jak bardzo sposób myślenia wpływa na nasze emocje i zachowania?  Dlaczego niektóre wydarzenia wywołują w nas negatywne emocje, którym dajemy się „ponieść”? Jeśli zadajesz sobie takie pytania i chcesz „popracować nad sobą” – wyjść poza swoje odruchowe reakcje, masz potrzebę spojrzenia na Twój świat z różnych perspektyw oraz wypróbować nowe sposoby radzenia sobie z wyzwaniami – to dobrze trafiłeś – zapraszamy na warsztat.

Spotkanie warsztatowe ma na celu wyposażyć Uczestników w cenne metody do pracy ze sobą: ze swoimi myślami, uczuciami i niektórymi zachowaniami (nawykami) tak, by można było śmielej sięgnąć po ZMIANĘ w swoim życiu.

Warsztat opiera się na aktywnych metodach, czerpie z potencjału grupy, dodatkowo umożliwiając wymianę wzajemnej inspiracji i zwiększenie inspiracji do działania.

 

Dzięki udziałowi w warsztatach:
  • Zyskasz pakiet inspiracji do pracy ze sobą – ze swoimi niewspierającymi myślami, mało chcianymi nawykami lub wymagającymi uczuciami
  • Zrozumiesz, czym są myśli automatyczne, przekonania kluczowe i pośredniczące, zniekształcenia poznawcze i jak nad nimi zapanować
  • Poszerzysz świadomość na temat swoich wewnętrznych reakcji
  • Zidentyfikujesz czynniki zatrzymujące i wspierające Twoją zmianę
  • Zobaczysz, jak wykorzystać wiedzę psychologiczną do podniesienia jakości swojego życia
  • Rozwiniesz umiejętności zarządzania sobą

 

Praca będzie miała charakter warsztatowy, co oznacza otwarcie na doświadczanie i trenowanie ze sobą, w parach lub mniejszych podgrupach. Tym samym potrenujesz możliwości zmiany w sposób śmielszy, bardziej świadomy i bardziej Twój.

Dodatkowo otrzymasz zeszyt z zadaniami/ćwiczeniami do samodzielnego wykonania po warsztacie, by wzmacniać efekty spotkania.

 

 PROWADZĄCA: Marta Kijanko

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania: 8 godzin
Termin: 2 kwietnia 2022 r. (sobota) w godz. 10.00-17.00 (w tym przerwy)
Miejsce: ul. Krowoderska 22/5 , Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób

 

ODPŁATNOŚĆ: 175 ZŁ

Warsztat realizowany w ramach Strefy rozwoju.

 

Zaświadczenie

Każdy Uczestnik warsztatu online ma możliwość otrzymania zaświadczenia o uczestnictwie w warsztacie, które może otrzymać mailem w formie elektronicznej.

 

Odwołanie warsztatów przez Fundację 

Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.

 

Rezygnacja z udziału w warsztatach

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:

10% – w przypadku rezygnacji dokonanej min. 14 dni przed warsztatem

50% – w przypadku rezygnacji dokonanej między 14 a 7 dniem przed warsztatem

W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż 7 dni przed warsztatem zwrot nie zostanie dokonany.