Agata Warywoda

22 maja

Zacząłeś niedawno prowadzić biznes i szukasz pomysłu na dotarcie do potencjalnych klientów? Pracujesz w NGO i zastanawiasz się jak promować działania swojej instytucji online? A może chcesz wiedzieć jak stworzyć i promować produkt, dzięki któremu zbudujesz aktywną społeczność fanów?

Zbadaj rynek i przygotuj produkt online, dzięki którym dotrzesz do osób zainteresowanych Twoimi działaniami czy usługami.

 

Podczas warsztatów:
  • odpowiesz na pytanie „Co mogę zaproponować swoim klientom/odbiorcom” i znajdziesz pomysł na swój pierwszy produkt online (temat oraz format produktu np. e-book, work-book, lista narzędzi, planner a może kurs e-mail, itd.)
  • ustalisz jaki jest styl Twojej marki i opracujesz spójną wizualną oprawę (np. czcionki, kolorystyka, rodzaj grafik)
  • poznasz bezpłatne narzędzia online np. banki zdjęć, narzędzia do tworzenia grafik, skracania linków, mailingu itd. 

 

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer z dostępem do internetu

Czas trwania: 4 godziny
Termin: 22.05 (wtorek) w godz. 17:30-20:45
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 8 osób
Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 100 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

 

Zapisz się