19 i 26 kwietnia

"Nie ma nigdy wystarczająco dużo czasu, by zrobić wszystko, lecz zawsze jest dość czasu, aby zrobić to co najważniejsze"

Kluczem do osiągnięcia efektywności osobistej jest umiejętność ustalania priorytetów i systematyczne planowanie realizacji zadań. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję, by dokonać analizy własnej efektywności i rozpoznać, jak wykorzystują swój czas. Wykonanie tego kroku pozwoli na wybranie działań ważnych/pilnych, a następnie ich priorytetyzację, w oparciu o wskazane zasady i narzędzia. Szczegółowo zaprezentowany zostanie model organizacji czasu Getting Things Done, który stanowi uniwersalny system zarządzania zadaniami, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

  

Korzyści dla uczestnika:
  • Dokonanie analizy własnej efektywności
  • Rozwój umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy 
  • Zwiększenie świadomości w wyznaczaniu własnych priorytetów 
  • Poznanie wybranych narzędzi wspierających efektywne planowanie i organizację czasu 
Czas trwania: 8 godzin warsztatowych - 2 spotkania po 4 godziny
Termin: 19.04 i 26.04 (czwartki) w godz. 17.30 - 20.45
Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób
Prowadzi: Karolina Kaduszkiewicz

Jest absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją z psychologii pracy, organizacji i zarządzania. Ukończyła Szkołę Coachów „The Art & Science of Coaching”, Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ oraz Szkołę Trenerów Młodzieżowych Instytutu Edukacji Społecznej. 

Wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania projektem, zarządzania zespołem i public relations zdobywała pracując jako Koordynator Główny Konferencji Trenerko-Coachingowej PROFECTUS. Obecnie pracuje jako Konsultant ds. projektów rozwojowych we Wszechnicy UJ.  

 

Koszt
Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt: fundacja@przestrzenrozwoju.org
Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.