22.02 - 01.03

Pamiętam bardzo dobrze warsztaty z tworzenia mapy marzeń, w których brałam udział. To był 2014 rok i był to prezent urodzinowy dla samej siebie. Na mojej mapie wykleiłam m.in. sofę z popularnego katalogu mebli i domalowałam fotel. W moim domu trwał właśnie remont i chciałam, by już dobiegł końca (remonty potrafią zmęczyć!).

Nasze mapy omawialiśmy potem z innymi uczestnikami warsztatów. Dominika, której opowiadałam o mojej mapie, popatrzyła na sofę z fotelem i było dla niej jasne, że to oznacza przytulny gabinet, w którym będę pracować. Wow! To było dla mnie olśnienie. I tak właśnie, rozpoczynając od inspiracji z mapy marzeń, zaczęłam realizować swoje marzenie o pracy z ludźmi w przytulnym gabinecie. Teraz chcę podarować takie doświadczenie innym osobom.

Jakie są Twoje marzenia? Może realizujesz je z radością, a może o niektórych dawno zapomniałaś/eś? Może łatwo odpowiedzieć Ci na to pytanie, a może bardzo trudno? Marzenia mogą stać się dla nas drogowskazami spełnionego życia, jeśli tylko im na to pozwolimy. Zapraszam Cię do ekscytującej i wzruszającej podróży – spotkania z marzeniami. 

 

Korzyści dla Uczestników:
  • odkryjesz swoje marzenia
  • stworzysz mapę marzeń, którą zabierzesz do domu
  • dowiesz się, jakie potrzeby wyrażają Twoje marzenia
  • dowiesz się, jakimi wartościami kierujesz się w życiu 
  • poznasz sposoby realizacji marzeń
  • zaplanujesz realizację swojego marzenia
  • poznasz marzenia innych osób i doświadczysz ich wsparcia w planowaniu realizacji Twojego marzenia

 

Warsztat skierowany jest do wszystkich osób, które chcą odkryć swoje marzenia i wcielić je w życie.

Czas trwania: 2 spotkania po 4 godziny warsztatowe
Termin: 22 lutego i 01 marca (czwartek), godz. 17:30 - 20:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków, ul.
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Prowadzi: Joanna Groszek

Jestem psychologiem i coachem, a moja praca mnie uskrzydla. Tematyką rozwoju osobistego zajmuję się od ponad 10 lat. Pracuję zgodnie z etyką zawodu psychologa. W swojej pracy kieruję się słowami Carla Rogersa: „Humans’ ability to grow is infinite … when they feel safe”, z którymi zgadzam się w pełni. Na co dzień pracuję w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie mam przyjemność pracować z artystami i projektantami. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jestem certyfikowanym coachem Instytutu Komunikacji i Rozwoju Mukoid.
Lubię spotkania z ludźmi i smakowanie dolce far niente. Od dzieciństwa zadaję mnóstwo pytań w stylu „Dlaczego skrzynki pocztowe są czerwone?”. Uwielbiam atmosferę galerii sztuki, biorę udział w projekcie malarskim Iluminatorni „Uważność”, napisałam też książkę dla dzieci „Przygody Fakira i Stefana”. Staram się dostrzegać piękno codzienności oraz sytuacji w stylu Monty Pythona. Ostatnio odkryłam taniec 5 Rytmów.

 

Odpłatność za udział:

25 zł 

Warsztat organizowany w ramach Projektu Rozwojownia.

 

Zapisz się