Izabela Szczepaniak-Wiecha

20 i 21 styczeń

Szkolenie jest zaproszeniem do poznania i rozwoju umiejętności facylitacyjnych  w pracy z małymi grupami. Facylitator to osoba, która między innymi wspiera zespół w procesie uczenia się, twórczego rozwiązywania problemów czy podejmowania decyzji.

 

W trakcie szkolenia będzie możliwość poznania podstawowych informacji dotyczących facylitacji oraz przećwiczenia narzędzi umożliwiających skuteczne prowadzenie spotkań,  angażowanie członków grup i zespołów w proces pracy, identyfikowania i poszukiwania rozwiązań problemów pojawiających się w grupach, wspierania grupy w określaniu potrzeb, celów i planowaniu działań. 

Czas trwania: dwa spotkania trwające łącznie 16 godzin warsztatowych
Termin: 20.01 (sb) w godz. 10:00-17:00 i 21.01 (nd) w godz.9:00-15:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Odpłatność za udział: 

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 300 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Zapisz się