Daniel Lichota

18 - 19 listopada

Coaching jest nie tylko modny, ale i efektywny. Kluczowe dla sukces w coachingu jest kilka elementów: koncentracja na ludziach, celach, które sobie stawiają, oraz na realizacji celów. Dobry proces rozpoczyna się od rozmowy o wartościach, ale kończy na wdrożeniu „zmiany” lub wybranego projektu. 

Czy szef może pełnić rolę coacha dla swoich podwładnych? Czy może wykorzystywać narzędzia coachingowe do zarządzania? Czy w ogóle można mówić o tzw. coachingowym stylu zarządzania? Ja głęboko wierzę, że tak. Podczas warsztatu odpowiemy na te pytania bardziej szczegółowo i przyjrzymy się różnicy między coachingiem a coachingowym stylem zarządzania. Zdefiniujemy sobie momenty kiedy szef wręcz powinien być coachem, a kiedy tego stylu powinien unikać.

Warsztat jest dedykowany dla wszystkich osób, które albo na stałe zarządzają zespołem, albo zarządzają sporadycznie ludźmi w projektach. Zapraszam na warsztat również te osoby, które są zainteresowane rolą coacha.

 

Dzięki uczestnictwu w warsztatach uczestnicy:
  • poznają ideę coachingu oraz wybrane narzędzia coachingowe,
  • poznają ideę coachingowego stylu zarządzania,
  • zdefiniują szanse i wyzwania związane z tym stylem,
  • zdefiniują swoje mocne i słabe strony w kontekście coachingowego stylu zarządzania,
  • odpowiedzą na pytania kiedy stosować coachingowy styl zarządzania, a kiedy nie. 
Czas trwania: 2 spotkania trwające łącznie 16 godzin warsztatowych
Termin: 18-19.11.2017, godz. 10-17.30 (sb) i 9-16 (nd), z przerwą obiadową
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 300 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

 

Zapisz się