Aneta Fudała

20 i 27 pażdziernika

Podczas warsztatu zajmiemy się swoim czasem. Czasem bieżącym, który mamy, a który nieraz tak szybko nam ucieka, oraz tym przyszłym, który chętnie planujemy, a gdy nadchodzi – różnie z tymi planami bywa. Jedne cele przychodzą nam łatwiej, inne odkładamy na przysłowiowe „jutro”. Tymczasem będziemy działać skuteczniej, gdy określimy cele w sposób świadomy: według wskazówek metodologii SMART. Tak właśnie uczynimy podczas warsztatu. Wytyczony cel wymaga motywacji, a zatem zgłębimy też tajniki ludzkiej motywacji. W trakcie warsztatu poruszymy wyobraźnię, ponieważ cele buduje się na wizji życia, którą warto sobie zwizualizować.

Warsztat opiera się na aktywnych metodach, czerpie z potencjału grupy, umożliwiając wymianę wzajemnej inspiracji i zwiększenie motywacji do działania.

 

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy:
  • rozwiną umiejętność planowania
  • poznają kluczowe zasady zarządzania czasem
  • stworzą mapę swoich celów w różnych dziedzinach życia
  • zobaczą, co wpływa na trzymanie się swoich zamiarów
  • wybiorą najlepsze dla siebie sposoby automotywowania
  • wrócą do domu z własnym celem, do którego prowadzi konkretna ścieżka
Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 20 i 27 października (piątek), godz. 17:30 - 20:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 120 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

 

Zapisz się