Klaudia Fryc-Mallick

8 kwietnia

„Nie mam czasu” to Twoje życiowe motto? Masz poczucie, że wiecznie jest za dużo do zrobienia, a doba jest zawsze za krótka? A może masz poczucie, że masz czas, tylko nie wykorzystujesz go tak, jak byś chciał/a, bo na przykład odwlekasz w czasie rzeczy dla Ciebie ważne (psychologowie lubią nazywać to zjawisko prokrastynacja)?

Zapraszam Cię na PRAKTYCZNY warsztat, na którym przyjrzysz się temu, jak teraz organizujesz swoje zadania i nauczysz się, jak myśleć o nich w bardziej efektywny sposób – by nie pracować ciężej, ale mądrzej! Rozprawiać się będziemy m.in. z „żabami”, „michałkami” i „zjadaczami czasu”. Poznasz też proste, ale bardzo skuteczne metody planowania zadań i ich konsekwentnej realizacji. 

 

Program szkolenia:

  • Analiza osobistego stylu zarządzania własnym czasem (diagnoza obszarów problematycznych), 
  • Najważniejsze zasady organizacji czasu i efektywnego planowania pracy,
  • Narzędzia i techniki służące do wyznaczania adekwatnych  i konkretnych celów działania, 
  • Efektywne planowanie- jak tworzyć realistyczne plany? 
  • Wyznaczanie priorytetów działania (oddzielenie czynności priorytetowych od mało istotnych),
  • Zasady i techniki radzenia sobie z prokrastynacją, czyli odwlekaniem ważnych czynności w czasie
  • Monitoring działań,
  • Dobre nawyki związane z organizacją dnia 

 

Informacje o prowadzącej:  

Klaudia Fryc-Mallick - trener i konsultant międzykulturowy, Project Manager, psycholog. W ramach edukacji trenerskiej ukończyła Studium Treningu i Edukacji Psychospołecznej (STEP) pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenie praktyczne jako trenerka zdobywała jeszcze na studiach, pracując w krakowskim Stowarzyszeniu Interkulturalni PL, prowadząc tam szkolenia z zakresu kompetencji międzykulturowych, adaptacji kulturowej cudzoziemców oraz antydyskryminacji. Obecnie szkoli głównie w biznesie a do grona jej klientów należą m.in.: UBS, State Street, Luxoft, IBM BTO, Heineken, BNP Paribas, Arvato Bartelsmann (Google), Shell, Capita, Enersys oraz Valeo. Specjalizuje się w projektach z zakresu efektywnej komunikacji i asertywności, efektywności osobistej (zarządzanie sobą i pracownikami w czasie, nawyki skutecznego działania) oraz kompetencji międzykulturowych. Posiadając bogate praktyczne doświadczenie jest ekspertem w zakresie komunikacji i współpracy z Indiami. Fascynuje się również tematyką związaną z kulturami innych krajów azjatyckich. Klaudia, jako Project Manager w firmie Van Dahlen Group, zajmuje się także koordynacją i wsparciem działań szkoleniowych od strony logistycznej i merytorycznej. Więcej o trenerce na: www.klaudiafrycmallick.com

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych (w tym przerwa obiadowa)
Termin: 8.04 (sb), godz. 9:00-16:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Odpłatność za udział:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.

 

Zapisz się