27 styczeń 

Zapraszamy Was na wspólne świętowanie 5-lecia działalności naszej Fundacji.  27 stycznia o godz. 18.00 spotykamy się na Paulińskiej 3/5, aby lepiej się poznać i wspólnie cieszyć się piątkowym wieczorem.

 

Będzie To okazja, aby:
  • Dowiedzieć się więcej o Fundacji i naszej historii
  • Poznać bieżącą ofertę Fundacji
  • Zainaugurować STUDIUM PRACY Z GRUPĄ I ZESPOŁEM „PRZESTRZEŃ DIALOGU” - Studium przeznaczone jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności  w zakresie pracy z grupą i zespołem w oparciu o proces grupowy. Szczególnie zapraszamy te osoby, które pracują już z grupami: trenerów, coachów, psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, nauczycieli, doradców zawodowych, mediatorów, moderatorów, osoby kierujące organizacjami,  zespołami roboczymi lub projektowymi. Uczestnictwo w Studium stwarza możliwość nabycia i rozwoju kluczowych kompetencji pracy z grupą i zespołem.
  • Poznać osobiście nasz zespół
  • Napić się z nami kawy i zjeść coś dobrego
  • Spotkać świetnych ludzi, nawiązać znajomości i poczuć się w Fundacji bardziej u siebie.

 

W drugiej części piątkowego spotkania, ok. godz. 19.00, zapraszamy na wykład o odpowiedzialnej komunikacji:

„Pięć kroków do porozumienia. Jak rozwijać umiejętności komunikacyjne na co dzień?”,

który poprowadzi Izabela Szczepaniak-Wiecha.

Podczas wykładu poznamy podstawowe założenia komunikacji ułatwiającej porozumienie opartej na Nonviolent Communication (Porozumieniu bez Przemocy) Marshalla B. Rosenberga. Dowiemy się jak ważna jest umiejętność rozpoznawania i wyrażania uczuć, odkrywania potrzeb ukrytych pod działaniami. Nauczymy się, w jaki sposób słuchać się wzajemnie, prosić o to czego potrzebujemy, jak konstruktywnie odmawiać i reagować na „nie” wyrażane przez bliskich. 

 

Wstęp wolny!! 

Rejestracja nie jest wymagana, ale zachęcamy do zgłoszenia nam swojego przybycia tutaj