Patryk Lange

14 grudzień

Informacja zwrotna (feedback) jest istotnym elementem budującym relację i poprawiającym współpracę między ludźmi. Feedback może wpływać angażująco na pracowników, poprawiać relację między przyjaciółmi czy partnerami. Jednak jeżeli nie jest przekazany przez nas we właściwy sposób może demotywować lub popsuć relację.  Często nie wiemy jak sformułować wypowiedź, aby przekazać istotne informacje, a jednocześnie nie wywołać chęci usprawiedliwiania się lub reakcji obronnych. Jak zatem dawać konstruktywną informacje zwrotną w coachingowym stylu?

 

Czego się dowiesz na warsztacie:
  • dlaczego tzw "kanapka" w udzielaniu informacji zwrotnej nie działa?
  • skoro "kanapka" nie działa to co działa?
  • na czym polega coachingowy styl udzielania informacji zwrotnej?
  • co z tym wszystkim ma wspólnego google?
Czas trwania: 4 godz. warsztatowe
Termin: 14.12 (środa) godz. 17:30 - 20:45
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 80 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.