Romana Petrymusz

19 czerwiec

Motywacja - czy na samą myśl o niej robi Ci się ciężko na sercu? Czy już masz w głowie myśli typu "to się nigdy nie zmieni", "tyle razy próbowałem i nic z tego", "kolejny warsztat i po co mi to?" - to oznaki, że siedzisz sobie wygodnie w swojej strefie komfortu. Jak długo jeszcze? Czy chcesz oderwać się od swoich "nie chce mi się", "później", "może jutro", "to nie ma sensu"? Jeśli masz odwagę wyjść ze swojej strefy komfortu, która może Ci nie do końca odpowiada, ale z jakichś względów w niej jesteś, to zapraszamy na warsztaty. Przyjrzyjmy się miejscu, w którym może utknąłeś i będziemy starali się wyjść chociaż o jeden krok do przodu. Kiedy zrobisz ten jeden krok, kto wie, czy nie nabierzesz ochoty, by pobiegnąć dalej...

Korzyści dla uczestnika warsztatów:
  •     poznanie miejsca, w którym jestem
  •     odnalezienie przeszkód w realizacji moich chęci
  •     wydobycie zasobów i odnalezienie rozwiązań dla zrobienia kroku do przodu
  •     uzyskanie narzędzi do samodzielnej motywacji
  •     przybliżenie się do miejsca, do którego zmierzam w tym momencie mojego życia
       
Czas trwania: 8 godz. warsztatowych
Termin: 19.06. (niedziela) godz. 10:00 - 17:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt:

Wartość warsztatu to 160 złotych. Ponieważ zależy nam, aby warsztaty rozwojowe były dostępne dla wszystkich, bez względu na ich aktualną sytuację finansową, umożliwiamy korzystanie z dofinansowań.

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli kwota minimalna przekracza Twoje możliwości finansowe, a chcesz uczestniczyć w warsztatach istnieje możliwość całkowitego zwolnienia z opłaty – w takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Warsztat współfinansowany jest przez State Street Bank GmbH.

Zapisz się