Lena Czernecka

7 i 8 grudnia

Jesień to czas kiedy często dopada nas zniechęcenie, spadek motywacji czy też po prostu nienajlepszy nastrój. Jeśli rano budzisz się z myślą, że tęsknisz za piątkiem, zaczynasz gorzej funkcjonować w różnych relacjach,  nie podejmujesz decyzji w ważnych dla siebie sprawach, częściej sięgasz po różnego rodzaju używki, by poprawić sobie humor, czujesz, że jesteś w punkcie zwrotnym i daleko Ci do równowagi życiowej ten warsztat może być dla Ciebie. 

Kryzys może być szansą lub zagrożeniem. Może być najlepszym nauczycielem lub wrogiem, domagając się rozstrzygnięcia ważnych spraw w naszym życiu takich jak stan zdrowia, jakość relacji z otoczeniem, kierunek i sens dalszego życia. 

Jeśli sądzisz, że Ciebie kryzys i wypalenie nie dotyczy, bo to oznaka słabości, to szanuję to i jednocześnie zapraszam do zmiany perspektywy. Jestem zdania, że siła człowieka bierze się głównie z tego, że ma kontakt ze swoimi słabościami. Jesteś tak silny jak silne jest Twoje najsłabsze ogniwo. A w każdym ograniczeniu można znaleźć jakiś potencjał. 

 

Ten warsztat jest dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć:
  • Czym jest kryzys i kiedy powstaje? Czym jest wypalenie?
  • Dlaczego kryzysy pojawiają się w naszym życiu? 
  • Jak przejawia się i przebiega kryzys?
  • W jaki sposób kryzys może być zasobem, a kiedy jest ograniczeniem? 
  • Czy jest coś, co może nam pomóc oswoić upadki?
  • Jak nawiązać relację z siłami destrukcji i użyć ich potencjału?
  • Jak szukać zasobów na etapie gorszego funkcjonowania społecznego i wypalenia? 

 

Celem warsztatu jest wsparcie w znalezieniu indywidualnych zasobów każdego uczestnika do pokonania trudności w życiu, nazwanie nawyków, które ograniczają moc do działania i zainspirowanie do odzyskania poczucia mocy.

Czas trwania: 16 godzin warsztatowych
Termin: 7 i 8 grudnia 2019 (sb. 10.00-17.00 i nd. 9.00–16.00)
Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób
Odpłatność za udział: 75 zł

Warsztaty są współfinansowane przez State Street 

 

Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem 
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane. 

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.