Agata Warywoda

15 czerwca

Nie wiesz od czego zacząć przygotowanie logotypu, wizytówek czy papieru firmowego dla swojej działalności? Zastanawiasz się, czy potrafisz samodzielnie przygotować plakat promujący wydarzenie w Twojej instytucji? Pracowałeś już w Canvie i chcesz poznać dodatkowe możliwości tego programu? 

Zapraszamy do udziału w warsztatach podczas, których poznasz dostępne online, bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzia do przygotowywania materiałów graficznych. W ramach warsztatów stworzysz również swoje autorskie grafiki. 

 

Podczas warsztatów:
  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia różnego typu materiałów graficznych ( np. plakaty, ulotki, broszury, karty podarunkowe, dyplomy)

  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia spójnej identyfikacji wizualnej firmy/instytucji (logotyp, wizytówki, papier firmowy)

  • poznasz bezpłatne banki zdjęć i grafik dostępnych na wolnych licencjach 

  • stworzysz zestaw swoich autorskich grafik 

 

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer (najlepiej z dostępem do internetu)

Czas trwania: 4 godziny warsztatowe
Termin: 15 czerwca (sobota), godz. 10:00 - 13:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 8 osób

Warsztat odbywa się w ramach cyklu zajęć „Nowe technologie w pracy i promocji”, podczas którego zapraszamy na szkolenia z zakresu bezpłatnych narzędzi internetowych ułatwiających m.in. organizację pracy (również na odległość), tworzenie różnego typu materiałów promocyjnych, kontakt z potencjalnymi klientami czy stworzenie swojego pierwszego kursu online.
Zajęcia dedykowane są zarówno pracownikom instytucji kultury, edukacji czy NGO, jak i osobom, które zamierzają rozwinąć swoją własną działalność i szukają wsparcia w organizacji pracy czy przygotowywaniu kreatywnych treści. 

 

Odpłatność: 100 zł 

 

Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane. 

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty. 

 

Zapisz się