Iwona Kopacz

30.01 - 04/06.02

Sposób ubierania się może mieć charakter naturalny, praktyczny, klasyczny. 
Ekstrawagancki pozwala być zauważonym.
Elegancki zapamiętanym.

Zapraszamy na warsztat i prezentację z kreowania własnej marki poprzez stylowy wizerunek. Kluczem otwierającym dostęp dla każdego z uczestników będzie test temperamentu. Miarą sukcesu poszukiwanie swobody w wyrażaniu siebie, poprzez sposób ubierania się. Klamrą, spinającą te wartości, finezja w doborze garderoby do cech osobowości. Podsumowaniem, zbiór zasad i wzorców pozwalających szybciej podejmować decyzje przy sklepowych półkach. Tak, aby styl eksponował cechy charakteru, które budują w kontaktach biznesowych zaufanie, solidność, kreatywność i indywidualność.   

Podczas drugiego dnia warsztatów, w gronie osób tej samej płci: KOBIECEJ i MĘSKIEJ, zapraszamy do stworzenia mapy indywidualnej linii klasyki w Twoim charakterze. W trakcie warsztatu  zrewidujesz swój aktualny wizerunek. Dowiesz się jak indywidualnie korzystać z zasad dress cod’u oraz informacji zwrotnych na temat pierwszego wrażenia jakie robisz. Ukierunkujesz swoje cele zakupowe w oparciu o już posiadaną garderobę. Stworzysz budujące przekonania na temat atrakcyjnego wyglądu. Skomponujesz elementy, charakterystycznego dla Ciebie, klasycznego wizerunku w oparciu o garderobę kapsułową. 

Dobór garderoby może być przyjemnością a efekt, stylowym logo osobistej marki. 

Czas trwania: 2 spotkania po 4 godziny warsztatowe
Termin: 30.01 i 04.02 - KOBIETY, 06.02 - MĘŻCZYŹNI, godz. 17:30 - 20:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Odpłatność:

175 zł - zapisując się w terminie do 20 stycznia

220 zł - zapisując się w terminie po 20 stycznia

 

Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane. 

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty. 

 

Zapisz się