Agata Warywoda

11 grudnia

Chcesz przygotowywać filmiki promujące ofertę swojej firmy? Chcesz stworzyć animację wyjaśniającą działanie produktu, zachęcającą do odwiedzenia Twojej strony? A może chcesz przygotować życzenia świąteczne w formie animowanego filmiku?

Weź udział w warsztatach, podczas których poznasz bezpłatne narzędzia online do tworzenia video. Do udziału w warsztatach zapraszamy osoby, które chcą nauczyć się przygotowywać filmiki w celach promocyjnych, jak również osoby, które chcą poznać narzędzia do tworzenia filmików w celach edukacyjnych np. nauczycieli, bibliotekarzy. 

 

Podczas warsztatów:
  • poznasz narzędzia do tworzenia filmików ze zdjęć – Stupeflix, Animoto, Biteable
  • poznasz narzędzie do tworzenia animowanych filmików – Biteable
  • poznasz aplikacje na telefon, dzięki którym stworzysz filmik w kilka minut – Quik, Magisto
  • dowiesz się gdzie znaleźć legalne podkłady muzyczne do filmików
  • stworzysz autorski filmik   

 

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer (najlepiej z dostępem do internetu)

Czas trwania: 4 godziny
Termin: 11.12 (wtorek) w godz. 17:30-20:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 7 osób
Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

 

Zapisz się