Patryk Lange

24 i 25 listopada

Konstruktywne myślenie to taki rodzaj myślenia, którego efektem są pozytywne emocje i konkretne rezultaty. Gdy myślisz w ten sposób, zasadniczo zwiększasz swoją zdolność do tworzenia czegoś nowego, wartościowego i konkretnego w miejsce odtwarzania schematów prowadzących do frustracji lub stresu. Sposobem na poznawanie, rozwijanie i ćwiczenie tego typu myślenia jest wiedza i praktyka dotycząca tego jak działa ludzki umysł, jakich metod i technik warto używać i w jakich sytuacjach. Dzięki takiej wiedzy i praktyce wzrasta Twoja samoświadomość a wraz z nią możliwość dostrzegania i dokonywanych nowych skuteczniejszych wyborów. Dzięki sztuce konstruktywnego myślenia ludzie znajdują własne nowe rozwiązania, szybciej rozwijają nowe umiejętności, oraz zmieniają nastawienie i zachowanie wobec otaczającego ich świata.

 

Korzyści dla uczestników:
  • poznasz podstawową wiedzę dotyczącą tego jak myśli ludzki umysł
  • dowiesz się i doświadczysz jak działają trzy inteligencje
  • nauczysz się i przećwiczysz w praktyce podstawowe schematy konstruktywnego myślenia
  • doświadczysz połączenia między myślami i motywacją
  • poznasz i nauczysz się stosować podstawowe praktyki mindfulness, prowadzące do rozwijania spokojnego i skoncentrowanego umysłu
  • będziesz miała/miał okazję uczyć się, korzystając z doświadczenia innych osób
 
Warsztat skierowany jest do:
  • osób, które chcą nauczyć się skutecznie działać i realizować swoje pasje i marzenia

  • osób, które chcą poprawić swój codzienny komfort funkcjonowania oraz zwiększyć swoją osobistą i zawodową skuteczność

  • liderów, kierowników i menedżerów w firmach i organizacjach, oraz innych osób narażonych na pracę w złożonej rzeczywistości i z wieloma zadaniami na raz

  • każdego kto chce rozwijać konstruktywne sposoby myślenia jako narzędzia prowadzące do większego zadowolenia z życia

Czas trwania: 15 godz. warsztatowych
Termin: 24.11 (sb) w godz. 10.00 - 17.00 i 25.11 (nd) w godz. 9.30 - 15.30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób 
Odpłatność za udział:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 300 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.