Lena Czernecka

24 marca

"Każdy może się rozgniewać - to bardzo łatwe. Ale rzadką umiejętnością jest złoszczenie się na właściwą osobę, we właściwym stopniu i właściwym momencie, we właściwym celu i we właściwy sposób - to bardzo trudne" Arystoteles

Sukces w życiu zależy nie tylko od intelektu, lecz także od umiejętności kierowania emocjami. Inteligencja emocjonalna ma ogromy wpływ na nasze życie, ponieważ motywacja, siła woli i dojrzałość emocjonalna mogą w jeszcze większym stopniu kształtować codzienne funkcjonowanie, niż poziom ilorazu inteligencji IQ. To dzięki tym czynnikom inteligencji emocjonalnej możemy rozwiązywać problemy w relacjach z ludźmi, mieć większą kontrolę nad ekspresją emocji, budować satysfakcjonujące związki z innymi i konstruktywnie reagować na sytuacje konfliktów.

Warsztat skupi uwagę na jednej kompetencji inteligencji emocjonalnej jaką jest zarządzanie emocjami. Szczególnie ta umiejętność czyni z nas dobrych współmałżonków, dobrych współpracowników, wyrozumiałych rodziców i charyzmatycznych szefów. Wszyscy ludzie dysponują inteligencją emocjonalną i używają jej codziennie, z lepszym lub gorszym skutkiem, we wszystkich dziedzinach życia. 

 

Dzięki udziałowi w warsztacie znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:
  • Dlaczego niektórych ludzi lubimy od pierwszego wejrzenia, a niektórym nie zaufamy nigdy; co tworzy autentyczność i spójność w relacjach?

  • Jak rozumieć i używać emocji tak, aby twórczo reagować na sytuacje problemowa zamiast odreagowywać i dać się im „porwać”?

  • Czym jest porwanie i uprowadzenie emocjonalne, jak na to reagować konstruktywnie?

  • Jak zarządzać własną frustracją i złością w kontekście niespełnionych oczekiwań w relacjach międzyludzkich? 

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 24.03 (sobota) w godz. 10.00 - 17.00
Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt
Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt: fundacja@przestrzenrozwoju.org
Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.