Jacek Pomadowski

coach, trener

Od 2014 roku zawodowo zajmuje się coachingiem i rozwojem osobistym. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Absolwent Akademii Medycznej oraz studiów podyplomowych z zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach właścicielskich, kierowniczych i menadżerskich. Prowadzi własny biznes od 2003 roku. Założyciel Centrum Rozwoju Osobistego „W drodze do siebie”. Koordynator i główny prowadzący męskiej grupy rozwojowej „Męski Krąg”.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z zarządzania coachingowego, osobistej efektywności i umiejętności miękkich. Łączy coaching, zarządzanie i rozwój osobisty dla dobra firm, czyli tworzących je ludzi. Chętnie pracuje z mężczyznami poszukującymi swojej indywidualnej ścieżki życiowej (zawodowej, biznesowej i duchowej), równowagi między pracą, a życiem prywatnym, a także z osobami potrzebującymi zwiększenia asertywności, pewności siebie, motywacji, odwagi na drodze do realizacji siebie. Wierzy, że życie w zgodzie z własnymi wartościami, realizacja swoich marzeń i planów dają poczucie spełnienia, a dobre relacje z innymi ludźmi dają szczęście.

Prywatnie mężczyzna pełen mocy. Partner życiowy i ojciec. Pasjonat wiedzy o wszechświecie (fizyki kwantowej, filozofii, nauki), a także youngtimerów, jazdy terenowej, muzyki rockowej z lat 80-90. Uprawia karate, biega i pływa.

Największą wartością jest świadome spotkanie z drugim człowiekiem.